Proponujemy Wam unikalne rozwiązanie - 3 stopniowe szkolenie z nurkowania z użyciem skutera podwodnego (Diver Propulsion Vehicle - DPV).

INTRO

SZKOLENIE PADI DPV

WARSZTATY


Intro - pozwoli Ci odkryć zalety nurkowania ze skuterem. Nurkowanie ze skuterem to nie tylko zabawa ale też możliwość obejrzenia większego obszaru, szybsze przemieszczanie się do celu nurkowania, mniejszy wysiłek przy nurkowaniu (zwłaszcza tam gdzie występują prądy). Program Intro pozwoli zapoznać Ci się z elementami teorii, budową skutera oraz wykonasz z instruktorem jedno nurkowanie w trakcie którego odkryjesz frajdę z nurkowania ze skuterem.

Szkolenie PADI DPV - dwa nurkowania w wodach otwartych oraz sesja teoretyczna i zostaniesz nurkiem, który posiada wiedzę i umiejętności aby bezpiecznie nurkować ze skuterem. W trakcie kursu omówimy procedury bezpieczeństwa i sytuacje awaryjne. Przećwiczymy wynurzanie, zanurzanie i manewrowanie skuterem a także technikę nurkowania. Dzięki uzyskanym umiejętnością będziesz się pewnie czuł i bezpiecznie nurkował ze skuterem. Zdobyta licencja umożliwi Ci wypożyczenie skutera - nie tylko w Centrum Nurkowym Divemania.pl ale bazach na całym świecie.

Warsztaty - cóż... praktyka czyni mistrza. Masz już licencję - pomożemy Ci dojść do perfekcji, wskażemy błędy jakie popełniasz i omówimy stosowane techniki. Pokażemy Ci nasze triki w użyciu skutera. Popracujemy nad trymem i sytuacjami awaryjnymi. A na początku wysłuchamy się w Twoje oczekiwania i będziemy starali się je spełnić.  

 

Jesteś zainteresowany szkoleniem - wystarczy napisać (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - uzgodnimy szczegóły takie jak czas i miejsce szkolenia.

CENY:

Intro
  • 100 pln (cena zawiera wypożyczenie skutera)
Szkolenie PADI DPV
  • 600 pln (cena zawiera wypożyczenie skutera i koszt licencji)
  • 400 pln (z własnym skuterem, cena zawiera koszt licencji)
Warsztaty
  • 400 pln (cena zawiera wypożyczenie skutera i 2 nurkowania)