Skutery Divertug produkowane są przez Hiszpańską firmę Underwater Systems Divertug.

Firma posiada ponad 16-letnie doświadczenie w obszarze mechaniki precyzyjnej i tworzyw sztucznych. Firma stawia sobie za cel upowszechnianie rozwiązań dostępnych dotychczas tylko sprzęcie dostępnym w wąskim gronie w wyspecjalizowanych dziedzinach nurkowania. Klientami Underwater Systems Divertug są takie firmy jak: Raytheon Marine, Fujitsu, Alcatel, Standard Electric, Hughes Mikroelektroniki i Microelectronics Elcan. Underwater Systems Divertug opracowała szereg prototypów i produktów skierowanych do masowej produkcji oraz projektu w CAD-CAM i maszyn CNC. Wartością firmy jest wiedza i doświadczenie jej specjalistów.  

Skutery nurkowe (DPV) Divertug zdobyły popularność dzięki zastosowanym w nim zaawansowanym technologiom i unikalnym rozwiązaniom czyniącym z tego sprzętu produkt najwyższej klasy, niemający odpowiednika na rynku. Skutery dedykowane są zarówno dla nurków rekreacyjnych jak i technicznych oraz do wszelkich zastosowań profesjonalnych – w tym dla służb takich jak straż pożarna, wojsko czy policja.

Sprzęt charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz oferuje dużą autonomię dzięki zastosowaniu baterii litowej. Posiada też niezwykłą zwrotność dla jego rozmiarów i masy. Ergonomicznej konstrukcji optymalizuje manewrowanie. Wielką przewagą nad konkurencją jest ogromna moc z silnika - generuje ciąg 34 kG i co za tym idzie szybkość. A to wszystko przy bardzo konkurencyjnej cenie.

Dodatkowo skutery Divertug oferują awangardowe systemy elektroniczne - zupełnie nowe na rynku DPV - wskaźnik poziomu baterii składający się z 8 diod LED, sondę zalania wnętrza skutera, czujnik temperatury czy wskaźnik prędkości.

Poza Hiszpanią i Wyspami Kanaryjskimi marka Divertug znana i popularna jest między innymi w Niemczech, Austrii, Włoszech, Holandii i Izraelu. Teraz czas na Polskę. 

Kontakt